Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku

pomorze zachodnie logo 200ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE

 

 

 

 

Z początkiem kwietnia ruszył projekt „Dodaj mi skrzydeł - wczesna diagnoza i rehabilitacja warunkiem lepszego rozwoju" w ramach, którego odbędą się następujące działania:

- prowadzenie wczesnej wielospecjalistycznej diagnozy;

- prowadzenie konsultacji i wczesnej diagnozy w przedszkolach na terenie wiejskim; 

- prowadzenie rehabilitacji i terapii w formie zajęć rozwijających umiejętności komunikacyjne i społeczne, terapii Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Scherborne oraz fizjoterapii.


Zapraszamy na bezpłatną wielospecjalistyczną diagnozę w tym: 

- neurologopedyczną,

- fizjoterapeutyczną,

- psychologiczną,

- integracji sensorycznej.

Prowadzimy również badania z wykorzystaniem Protokołu Obserwacji Zachowań pod kątem autyzmu – ADOS 2, który jest precyzyjnym narzędziem do diagnozowania i oceniania objawów autyzmu.

Konsultacje realizowane są w terminie od 01.04.2019 r. – 30.11.2019 r.

Zapisy pod numerem telefonu: 95 7462 447

W projekcie mogą wziąć udział dzieci do 6. roku życia z wrodzoną niepełnosprawnością, dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością nabytą wskutek choroby lub zdarzenia losowego, nieposiadające orzeczenia o niepełnosprawności, w tym będące w trakcie jego ustalania (nie dotyczy osób oczekujących na wydanie kolejnego orzeczenia, po upływie ważności dotychczas posiadanego orzeczenia czasowego), zamieszkałe na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Zadanie publiczne realizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek” współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego zgodnie z umową nr ROPS/36/2019 z dnia 26.04.2019 r.

Opracowała: Kaja Plaskota

Opublikowała: Edyta Malicka