biedronki tygryski smoki zuchy misie krasnale baczki pszczolki
skrzaty zabki motylki tutpusie smerfy jezyki sowki sloneczka
Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku

dzień otwarty 200Święta tuż, tuż choć śniegu jeszcze nie ma. Aby umilić ten przedświąteczny czas naszym przedszkolakom i ich rodzicom zorganizowaliśmy dzień otwarty.

 

 

 

Cały tydzień pracowaliśmy aby wszystko przygotować na przyjazd rodziców. 21 grudnia wspólnie wykonaliśmy różne ozdoby świąteczne były bardzo wesoło i kolorowo. Dzieci zaprezentowały piosenki, tańce i wręczyły upominki (własnoręcznie przygotowane) swoim rodzicom. Bardzo dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków, że w wirze przedświątecznych przygotowań poświęcili nam swój czas.

opracował: Paulina Bartczak-Stangryciuk

zamieścił: Anna Górczewska