Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku
1 2 3 4 5 6 7 8

18.11.30 koncert 200Dnia 30 listopada 2018r. w Barlineckim Ośrodku Kultury odbył się koncert integracyjny z udziałem dzieci z Niepublicznego Przedszkola „BRATEK” oraz Fabryki Tańca Barlinek. Tyle uśmiechu i wzruszeń mógł dostarczyć widowni tylko występ tych wyjątkowych dzieci.

 

 

 

Podczas uroczystości został odczytany list z gratulacjami z okazji jubileuszu oraz życzeniami dalszych sukcesów od Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Przygotowanie uroczystości było możliwe dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - środki na koncert przekazane zostały  za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla blisko 350 widzów, właścicielom firmy „MAXAN” Sp. z o.o. spółka komandytowa Państwu Mariuszowi Kamińskiemu i Agnieszce Lendzion za sponsoring i przygotowanie pysznego tortu, Zarządowi SPD „BRATEK” za ofiarowanie urodzinowego tortu oraz pracownikom Przedszkola za zaangażowanie w realizację Koncertu i jego przebieg.

Szczególne podziękowania należą się także:

Anecie Głowackiej i Karolinie Burakowskiej za przygotowanie projektu

Katarzynie Stanisławskiej, Alinie Bartosik zascenariusz,

Katarzyna Stanisławska za choreografię,

Maciejowi  Konieczce za oprawę graficzną,

Piotrowi Stanisławskiemu za oprawę muzyczną,

Alicji Podymie za wykonanie strojów,

Eugeniuszowi Skoczylas, Mateuszowi Zych za pomoc w techniczną w przygotowaniu  i obsłudze koncertu.

I oczywiście dziękujemy Wam - wszystkim gościom obecnym na koncercie za czynny udział w naszych tańcach, za wsparcie oraz pozytywny odbiór naszej pracy.

opracowała: Karolina Burakowska

zamieściła: Anna Górczewska