Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku
1 2 3 4 5 6 7 8

18.10.12 inetrgracja gorzów 200Dnia 12.10.2018 mieliśmy zaszczyt gościć Przedszkole Miejskie nr 23 im. Tygryska Pietrka z Gorzowa Wielkopolskiego. Wspólnie spędziliśmy cały dzień!

 

 

 

W naszych salach przedszkolaki mogły uczestniczyć w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych. Nie zabrakło relaksu – wspólna zabawa autami, klockami, puzzlami, oraz nieograniczona ilość szaleństw na sali gimnastycznej. Pogoda sprzyjała naszym przedszkolakom, a  słońce zaglądało do naszych sal . Udaliśmy się na spacer w poszukiwaniu jesiennych darów! Uzbierawszy ich wiele stworzyliśmy wspólnie prace plastyczne: jesienne drzewa i jeże! Kreatywność naszych przedszkolaków nie zna granic! ;) Po dniu pełnym wrażeń spotkanie zakończyliśmy zabawami tanecznymi oraz z słodkim poczęstunkiem!

Bardzo dziękujemy opiekunom grup za zorganizowanie dnia integracyjnego u na w przedszkolu, a Wam przedszkolaki za aktywny udział oraz wiele uśmiechu.

 

opracowała: Małgorzata Krasowiak

zamieściła: Anna Górczewska