• fundacja nasza szkoła
  • Storzarzyszenie Pomocy Dzieciom
  • Niepubliczne Przedszkole Bratek
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy
  • Przekaż 1%
  • Pomagamy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej
Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku


11.06.2018 na dobry początek  200

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek” zaprasza do punktu diagnostyczno – konsultacyjnego prowadzonego przez zespół specjalistów: neurlogopedę, psychologa, pedagogów specjalnych.
 
 
 
 
 
Oferujemy bezpłatną diagnozę i poradnictwo dla dzieci z województwa zachodniopomorskiego, w wieku od urodzenia do 6 roku życia, których rozwój budzi niepokój rodziców, przebiega nieharmonijnie lub jest zagrożone niepełnosprawnością.
Prowadzimy również badania z wykorzystaniem Protokołu Obserwacji Zachowań pod kątem autyzmu – ADOS 2, który jest precyzyjnym narzędziem do diagnozowania i oceniania objawów autyzmu.
Konsultacje realizowane są w terminie od 01.04.2018 r. – 30.11.2018 r.
Zapisy pod numerem telefonu:  95 7462 447
Zadanie realizowane jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu „Region wyrównanych szans” pn. „Prowadzenie wczesnej diagnozy i rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów pozaaglomeracyjnych” - "Na dobry początek – wczesna diagnoza i rehabilitacja warunkiem lepszego rozwoju" prowadzone przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Bratek”.
POMORZE ZACHODNIE LOGO 200
 

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4