• fundacja nasza szkoła
  • Storzarzyszenie Pomocy Dzieciom
  • Niepubliczne Przedszkole Bratek
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy
  • Przekaż 1%
  • Pomagamy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej
Pomóż nam pomagać i przekaż 1% podatku na
Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bratek KRS 0000171673
Podaruj Dzieciom swój 1% podatku

30 LUDZIE O WIELKICH SERCACH 2019 200W dniu 28.09.2019 r. podczas VIII edycji akcji "Ludzie o Wielkich Sercach" pracownicy firmy Gaspol wsparli ponownie Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym "Bratek".

 

 

 

Wraz z członkami swoich rodzin i pracownikami SPN-B, z zapałem oddali się pracom mającym na celu uatrakcyjnienie placu zabaw, z którego korzystać będą m.in. nasze przedszkolaki. Praca paliła się w rękach, a jej zwieńczeniem tradycyjnie był wspólny grill. Dziękujemy za pokazanie kolejny raz jak wielkie są Wasze serca !

 

Opracowała: Edyta Malicka

Opublikowała: Edyta Malicka

Realizujemy projekty we współpracy z:

          logo1     logo2     logo3     logo4