Za nami miesiąc pełen odkryć i radosnej nauki. Przygodę rozpoczęliśmy od lekcji patriotyzmu, podczas której przedszkolaki poznały polskie symbole narodowe, ucząc się szacunku do barw i godła kraju.
Podczas zajęć wielkanocnych i wiosennych dzieci aktywnie uczestniczyły w różnych zabawach edukacyjnych.
Wiosna, wiosna ah to Ty… Budzenie zainteresowania zmianami zachodzącymi w przyrodzie wiosną.