Nauczyciel-wychowawca: Natalia Mikulska
Pomoc nauczyciela: Marzena Łentek
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na uroczystość „Dnia Misia”, moc Misiaków była z nami wszystkimi! Dziękujemy za przedstawienie oraz wspólną zabawę!
Listopad owocował w wiele aktywności: spotykaliśmy się z innymi przedszkolakami, zbieraliśmy dary jesieni – liście, kasztany… i tworzyliśmy z nich przepiękne prace plastyczne. Oczywiście byliśmy bardzo aktywni! Aktywność wspomaga rozwój organizmu, stymuluje go, oraz rozwija wszelkie nowe umiejętności.
Nasze przedszkolaki zaczęły kształtować umiejętności sprawnego wycinania oraz prawidłowego sposobu trzymania nożyczek. Zajęcia mają na celu m.in. wyrabianie precyzyjnej sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Przedszkolaki z radością tworzyły masę plastyczną, dzięki czemu rozwijały własną inwencję twórczą. Zabawa rozwijała wrażliwość węchową oraz dotykową. Ćwiczyliśmy także koncentrację uwagi i koordynację wzrokowo-ruchową.
W maju z radością świętowaliśmy wspólnie urodziny Ignasia i Zosi. Solenizanci zdmuchiwali świeczki na torcie i tańczyli do muzyki. My życzymy samych radości i 100lat.

Nareszcie wiosna. Wspólnie Żabki i Skrzaty z wiosennym akcentem przywitały wiosnę i wykonały kwiatka według własnej inwencji twórczej.
Dziś skorzystaliśmy z naszej nowej pomocy interaktywnej - magicznego dywanu. Nauka poprzez zabawę :)
We wrześniu „Skrzaty” i „Żabki” świętowały urodziny aż dwóch osób! Mikołaj skończył 6 lat, a Oliwia 5 lat! Pełno słodkości, zabaw z balonami, tańce w rytm muzyki oraz karaoke - było bez liku!
Przedszkolaki z radością dekorowały własne pisanki na Święta Wielkanocne!
Zabawa w sali
Kolorowy eksperyment.