Podczas marcowych zajęć uczestniczyliśmy w zajęciach integracyjnych z dziećmi z przedszkola Filokubino, pojechaliśmy również na wycieczkę do Barlinka.
Opracowała: Anna Terej
Aleksandra Wiśniewska
Opublikowała: Anna Górczewska