Nauczyciel: Anna Skórczyńska
Pomoc nauczyciela: Małgorzata Filary-Korzecka
Chłopcy przygotowali listy do Św. Mikołaja. Byliśmy je wysłać ,aby dotarły na czas. Zobaczcie sami!
Współpraca w grupie bardzo ważna rzecz, nasze przedszkolaki super pracują razem! Zobaczcie sami!
Chłopcy utrwalali pory roku, oraz spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu. Doświadczali poprzez dotyk struktury śniegu.
Nauka poprzez zabawę - zobaczcie sami! Chłopcy aktywnie uczestniczą w zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej.
Oto efekty naszej pracy – utrwalanie kolorów, ćwiczenia grafomotoryki, ćwiczenia matematyczne,, wspomaganie motoryki małej.
Akcja #trenujnaniebiesko.. było aktywnie, słonecznie i zabawnie :)
Chłopcy dzielnie ćwiczą motorykę małą, zabawa połączona z ćwiczeniami ;)
Przedstawiamy Wam kilka ujęc dotyczących naszych zimowych twórczości!
Zapraszamy do naszej fotorelacji :)
Nauka krojenia oraz nabijania owoców na patyk i oto mamy owocowe szaszłyki ;) były pyszne!
Jesienią zawsze dużo się dzieje więc przedstawiamy nasze prace. Miłego oglądania ????