Nauczyciel: Anna Skórczyńska
Pomoc nauczyciela: Małgorzata Filary-Korzecka
Wielka niespodzianka spotkała grupę Króliczki- spadł śnieg.
Było bardzo dużo radości na widok białego puchu.
Chłopcy wspólnymi siłami ulepili pierwszego małego bałwanka.
Oto ostatnie dzieła naszych przedszkolaków w tym roku szkolnym! Czas na wakacje! Widzimy się we wrześniu!
Dziś grupa Króliczki przygotowała pyszne czekoladowe ciasto.
Czy jest ktoś, kto nie lubi czekolady? W naszej grupie na pewno NIE, a czekoladowe ciasto znika w mgnieniu oka!Pyyycha…..
Niech Ci słonko ciepło gra,
Niech Twój uśmiech długo trwa,
Nie trać swej wesołej minki,
Dziś są Twoje urodzinki!
Sto lat Bernard!
Buzia Twoja uśmiechnięta,
w dniu radosnym Twego święta
Przyjmij proszę me życzenia,
niech się spełnią Twe marzenia
Ważna dzisiaj data taka,
bo to przecież Dzień Chłopaka!
Serdeczne życzenia dla wszystkich chłopców – tych małych i tych dużych !
Poznanie nazw, wyglądu i smaku owoców dojrzewających latem. Utrwalenie wiedzy na temat wakacji :)
Z Okazji Ostatniego Dnia Lata grupa Króliczki wybrała się na pyszne lody. Dzieci ćwiczyły samodzielność poprzez indywidualne złożenie i opłacenie zamówienia .
Poznanie nazw i wyglądu symboli narodowych, zapoznanie się z mapą Polski. Rozbudzenie postawy patriotycznej :)
Witaminki, witaminki
We Wrześniu obchodziliśmy 6 urodzinki Natana.
Akcja #trenujnaniebiesko.. było aktywnie, słonecznie i zabawnie :)