21 marca w przedszkolu Bratek w Barlinku odbył się dzień wiosny. Grupa Jeżyki z innymi dziećmi porządkowała plac zabaw oraz wspólnie piekły kiełbaski. Były wspólne zabawy na placu zabaw.
W dniu 16 lutego Grupa Jeżyki wybrała się na nowy plac zabaw przy cmentarzu. Pogoda dopisała, świeciło słoneczk, było bardzo przyjemnie i miło.
21 stycznia odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Jeżyki wykonały z pomocą nauczyciela upominki dla swoich dziadków.
W dniu 12 stycznia Jeżyki postanowiły wybrać się na spacer aby skorzystać z ładnej pogody oraz padającego śniegu.
25 listopada w czwartek odbył się w Barlinku Dzień Pluszowego Misia, przyjechały pozostałe grupy z Laskowa.
Opracowała: Roma Musolf-Stadnik
Opublikowała: Anna Górczewska
21 lutego Jeże postanowiły upiec babeczki. Wszystkie składniki starannie wrzucały do miski i miksowały mikserem. Następnie była degustacja babeczek.
Dzieci z grupy Jeżyki ubierały w przedszkolu choinkę, która została przywieziona z lasu.
W dniu 06.12.2021r grupa Jeżyki wybrała się do Laskowa na Mikołajki.
01 grudnia w grupie Jeżyki odbyły się Andrzejki. Wszystkie grupy spotkały się razem. Dzieci wspólnie kapelusz czarownicy, przebijały szpilką serce i wiedziały jaki będą wykonywać zawód.
W dniu 21 listopada w grupie Jeżyki dzieci piekły ciasteczka na dzień Pluszowego Misia.